Halı Satıcıları Haber Portalı Açılmıştır.

 / HABERLER

Ayteks Bilişim Yayıncılık, 2007 yılından bu yana internet yayıncılığı yapan bir medya kuruluşudur. Sahip olduğu portal ile Türkiye’de ki evtekstili ve perde sektörü kullanıcılarının büyük bir kısmına ulaşmaktadır.

2015 yılında yayın hayatına başlayan "Mobilya Satıcıları Haber Portalı’da" bundan böyle Türkiye’de bulunan mobilyacılarımızın dert, sıkıntılarını, mağaza açılışları, lansman toplantıları ve fuarları ziyaret ederek mobilya sektöründen haberler vermektedir.

2017 yılında da halı sektöründeki boşluğu doldurmak üzere yayın hayatına başlıyacak olan "www.halisaticilari.com Haber Portalı" bundan böyle Türkiye'de bulunan halı üreticileri, halı toptancıları ve halı perakende mağazalarının sesi kulağı olacaktır. Fuarlarda, etkinliklerde, mağaza açılışlarında, dert ve sıkıntılarınızda her zaman videolu görsel yayınlarımızla karşınızda olacaktır.

Yayınını yaptığımız portallarda; haberden duyurulara, etkinliklerden fuarlara, lansman toplantılarından firma tanıtımlarına kadar geniş bir yelpaze oluşturmaktadır. Portallarımızda her zaman içerik kalitesini, kolay kullanımı ve fonksiyonerliği ön planda tutmaktayız. Sahip olduğumuz güçlü teknik donanım, her biri konusunda ayrı uzman kadromuz, ar-ge merkezimiz ve bu alanda yaptığımız yatırımlarla sektörde öncü ve örnek bir yayıncılık sergilemekteyiz. İnternet yayıncılığı alanında kalite standartlarımız en üst seviyede olup; sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığımız tamdır.

www.perdesaticilari.com

www.mobilyasaticilari.com

www.halisaticilari.com

www.ayteksproduksiyon.com

  14 Nisan 2017

RESİM GALERİSİ

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 797043

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.