Emel BENLİ

bilgi@halisaticilari.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

Merhaba Sevgili Halıcılar...

Önce palayı sonra kilimi ve en sonunda da halıyı göynümüze ilmek ilmek dokuyan geçmişten geleceğe tüm halı sektörü mensuplarını en güzel dileklerimle selamlıyorum. 10 yıldır perde sektörünün, son 2 yıldır da mobilya sektörünün kendi içlerinde haber alış verişini sağlayarak; portallarını oluşturduğumuz iki haber sektörel  sitesine sahibiz. Misyonumuz doğru haberleri zamanında ve tarafsız olarak tekrar sektör mensuplarına yansıtmak ve haberleşme özgürlüğmüzü saygı  ve sevgi çerçevesini  içerisinde çizmektir.

10 yılın sonunda gördük ki, donanımlı kadromuz ile bu işi başarmanın mutluluğunu yaşayarak daha ileriye yelken açmaktayız. Sizler ile buluşmamızda ki yegane sebebimizde budur. Halı sektörünün kalkınmasında da tıpkı perde ve mobilya sektörün de ki  gibi tuzumuzun bulunmasıdır.  Amacımız açılışlarınızda, ürün tanıtımlarınızda, fuarlarınızda, bayi toplantılarınızda, tatil etkinliklerinizde sizlerin yanında yer almak ve sesinizi tüm Dünya'ya duyurmaktır. Perde ve mobilya sitelerimizi ayrı ayrı incelemenizi rica ediyor ve bu iki örnek haber portalını bizleri daha yakından tanımanız için done olarak görmenizi arzuluyoruz. Videolu ve görsel haberlerin yanı sıra sizler ile gerçekleştireceğimiz röpörtaşlarımız sitemize renk katacak ve siz değerli halıcılarımızı daha yakından tanımamızı sağlayacaktır.

Dileğimiz "Halı Satıcıları Haber Portalımıza" sonuna kadar güvenmeniz ve sektörünüzü daha canlı tutmanız için bize başvurmanızdır. Şimdiden  siz değerli halıcılarımızn her zaman yanında olacağımız sözünü veriyor,  hepinize hayırlı işler dileyerek en derin sevgi ve saygılarınla  selamlıyorum.

Halı Satıcıları Haber Portalı Editörü

Emel BENLİ

 

 Okunma Sayısı : 1212

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 703859

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.